Gıpta

GIPTA, kağıt ürünleri konusunda sektörünün önde gelen kuruluşudur; ‘Promosyon’ , ‘Kırtasiye’ ve ‘Ambalaj’ olarak üç ana sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm bu sektörlerde de ‘GIPTA’ ismi bir markaya dönüşmüştür. Promosyonda Türkiye’nin ilk bin firmasına hizmet ve ürün vermekte iken, kırtasiyede kendi ürünleri 10.000’den fazla satış noktasında alıcıları ile buluşmaktadır.

Keskin Tunning

Keskin Tuning 2010 yılında tüm depolama ve sevkiyat süreçlerini takip etmek amacıyla ERD Bilgi Teknolojileri ile anlaşma sağlamış ve analiz süreci ile beraber Evira WMS depo yönetim sistemini kullanmaya başlamıştır. Gerçekleştirilen analiz süreci ile iş süreçleri ve depo akışında düzenlemeler yapılmıştır. ERP sistemiyle entegre çalışan depo otomasyon sistemiyle ,tüm depo giriş ve çıkışları, raf adreslemesi ve sevkiyat planlaması sistem üzerinden yapılmaktadır.

Egebant

Egebant, tüm dünyada ağaç ve metal endüstrisine en kaliteli zımparaları üreten 3M, Klingspor ve Naxoflex firmalarının Türkiye dağıtıcısıdır. Aynı zamanda Sicad ve 3M markalı kendinden yapışkanlı bantların, 3M ve Koyote markalı solunum ürünlerinin, Dynabrade markalı hava destekli el aletlerinin, 3M markalı bina bakım ürünlerinin en güçlü tedarikçisidir.